LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., ul. Waryńskiego 32–36, 86-300 Grudziądz [show on map]

Job offers

Aktualne oferty pracy

Oferty pracy13.05.2021

Księgowa

LMG spółka z o.o. spółka komandytowa poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowa

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokument prawidłowe dekretowanie oraz księgowanie w systemie : kwalifikowanie faktur zakupu pod kątem właściwego rozliczenia podatku VAT oraz kwalifikacji do odpowiednich kont kosztowych
    - kontrola sald i rozrachunków
    - weryfikacja poprawności dokumentów magazynowych
    - weryfikacja bieżącej ewidencji zapasów towarów
    - księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, sporządzanie faktur
  • Wymagania:

wykształcenie średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe kierunkowe)
znajomość obsługi komputera w MS OFFICE
znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,  PIT, CIT i VAT
Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego
benefity pozapłacowe

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na kariera@lemigo.com.pl lub osobiście na portierni ul. Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz.

Uwaga! Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."