LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., ul. Waryńskiego 32–36, 86-300 Grudziądz [show on map]

Job offers

Aktualne oferty pracy

Oferty pracy10.05.2021

Mechanik

Mechanik

Miejsce pracy: Grudziądz

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w ciągłym ruchu oraz serwis maszyn do wtrysku obuwia, stacjonarnych sprężarek powietrza oraz urządzeń im towarzyszących.

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane techniczne: ślusarz, mechanik utrzymania ruchu, mechatronik
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych, praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i pneumatyki oraz elektromechaniki
  • znajomość podstaw elektroniki i automatyki
  • umiejętność czytania schematów technicznych, prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność samodzielnej pracy, otwartość na pracę w zespole
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Podstawowe zadania:

  • usuwanie awarii, naprawa i konserwacja maszyn (głównie wtryskarek)
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów i diagnostyki maszyn i urządzeń
  • uruchamianie nowych maszyn, linii produkcyjnych
  • realizacja planów remontowo- inwestycyjnych, przeglądów i konserwacji
  • kontrola prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych,

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • rozwój zawodowy, kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na kariera@lemigo.com.pl lub osobiście na portierni ul. Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz.

Uwaga! Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."