LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., ul. Waryńskiego 32–36, 86-300 Grudziądz [show on map]

Job offers

Aktualne oferty pracy

Oferty pracy05.06.2020

Młodszy Specjalista Ds. Zaopatrzenia

Zadania:

- sporządzanie zamówień na dostawy materiałowe, (surowce produkcyjne, około produkcyjne i usług wynikające z aktualnych potrzeb produkcyjnych ;

- prowadzenie bieżącej analizy rynku dostawców wg podziału branżowego zakupu surowców technologicznych do produkcji,

- bieżąca analiza potrzeb materiałowych wynikających z planów i korekt planów zaopatrzenia dotyczących produkcji wyrobów,

- bieżąca kontrola stopnia realizacji zamówień na materiały i surowce do produkcji obuwia,

- zbieranie informacji o dostawcach, bieżąca korekta danych do katalogu dostawców,

- utrzymywanie dobrych kontaktów z dostawcami, motywowania ich do prowadzenia  elastycznej polityki sprzedaży,

- prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami

- monitorowanie dostaw pod względem zgodności z zamówieniem,

- reklamowanie surowców i materiałów zakupionych do produkcji niezgodnych z zamówieniem,

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe lub średnie

- Doświadczenie w pracy w zakupach,we współpracy z dostawcami i w procesie negocjacji

- Umiejętność analitycznego myślenia i planowania

- Umiejętność współpracy i komunikacji

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na kariera@lemigo.com.pl lub osobiście na portierni ul. Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz.

Uwaga! Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."